Залучення студентів університету до навчання за Програмою підготовки офіцерів запасу

13 вересня 2023 року в аудиторії велика хімічна відбулась зустріч студентів Хмельницького національного університету із представниками військових кафедр Національної академії Державної  Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та  Кам`янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка. Здобувачі вищої освіти дізналися про умови вступу на військові кафедри та переваги для молоді, яка отримає паралельно військову підготовку у ЗВО і вже через два роки матиме звання молодшого лейтенанта запасу. Також вони отримали відповіді на запитання з перших вуст і  навіть були готові вже наступного дня проходити військово-медичну комісію.

Слава Збройним Силам України!

Інформація відділу кадрів