Заклик підписати публічне англомовне звернення до української та глобальної спільноти вчених

Товариства дослідників Центрально-Східної Європи запрошують підписати публічне англомовне звернення до української та ґлобальної спільноти вчених. Від початку активної фази російсько-української війни Товариство зайняло категоричну позицію відносно академічної співпрацію з російськими вченими та академічними інституціями, які або відкрито підтримали війну, або промовчали, або ж використовували пропаґандиську термінолоґію на позначення війни Російської Федерації проти України.

Посилання на лист

У листі закликають:

• повністю припинити співпрацю з академічними інституціями Російської Федерації та афілійованими з ними вченими;
  • вивести всі фінансові активи з академічних установ, які підтримують, мовчать, або використовують пропаґандиську термінологію на позначення російсько-української війни;
  • відкрити для українських вчених можливість отримувати нерезиденційні (без необхідності виїзду за кордон!) стипендії від університетів та академічних установ світу.

Лист можна підписати індивідуально або від імені академічної інституції у формах:

Просимо співробітників та студентів Хмельницького національного університету підписати та поширити цей лист у серед колег та студентів на своїх факультетах та кафедрах.