ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ СТАРОСТ І КУРСУ

12 вересня у Хмельницькому національному університеті за ініціативи Студентської ради ХНУ відбувся загальний старостат для старост І курсу, який провела голова Студентської ради факультету економіки та управління, студентка VІ курсу та староста з відповідним стажем – Олеся Подокопна.

Головною метою заходу стало ознайомлення усіх присутніх із положенням «Про старосту студентської академічної групи», де чітко прописані права та обов’язки старости. Таким чином, під час старостату були озвучені відповіді на ряд практичних питань: які обов’язки має староста; як стати взірцем для своєї групи; як вести журнал та подавати інформацію; як ефективно працювати та не зловживати своїми повноваженнями. В додаток усі отримали зразки найбільш затребуваних серед студенства заяв: щодо звільнення з пари та про перенесення пари.

Отже, щоб правильно працювати потрібно знати, що від тебе вимагають!

Ми сподіваємось, що почуті поради допоможуть у подальшій роботі старост, а ті, в свою чергу, будуть сумлінно виконувати всі зобов’язання, що на них покладають!

Якщо у вас виникають питання або ж проблеми – без сумніву звертайтесь до Студентської ради!

Студентська рада
Хмельницького національного університету