Загальні збори професорсько-викладацького складу Хмельницького національного університету

31 серпня 2018 року в актовій залі Хмельницького національного університету відбулись загальні збори професорсько-викладацького складу, присвячені підведенню підсумків роботи навчального закладу у минулому навчальному році.

Члени президії:

• ректор Хмельницького національного університету, заслужений працівник народної освіти України, член-кореспондент НАПН України, доктор технічних наук, професор Микола Єгорович Скиба;

• перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, член-кореспондент НАН України, доктор економічних наук, професор Михайло Петрович Войнаренко;

• проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Сергій Анатолійович Матюх;

• голова комітету вільної профспілки працівників університету, кандидат економічних наук, доцент Віталій Леонідович Карпенко.

Розпочались збори звучанням Гімну України та Гімну Хмельницького національного університету. Віталій Леонідович Карпенко від імені ректорату привітав увесь професорсько-викладацький склад із початком навчального року. Після ухвалення порядку денного та регламенту виступів розпочалось заслуховування основних питань.

Із доповіддю про підсумки навчально-методичної роботи у 2017-2018 навчальному році виступив проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Сергій Анатолійович Матюх. Також він ознайомив присутніх із графіком навчального процесу на 2018-2019 навчальний рік.

Про підсумки наукової роботи в 2017-2018 навчальному році доповів перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, професор Михайло Петрович Войнаренко.

Ректор університету професор Микола Єгорович Скиба висвітлив перспективний план розвитку навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік, виділивши основні завдання.

Вітаємо викладачів та співробітників університету з початком нового навчального року, бажаємо міцного здоров’я, натхнення та наснаги, невичерпної енергії та творчих здобутків!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ