З прекрасним весняним святом – 8 березня

8 березня відзначають Міжнародний жіночий день. Це свято виникло як день боротьби за жіночу незалежність і права жінок, але поступово трансформувалося в оду нашим мамам, дружинам, коханим, сестрам, донькам… У цей день чоловіки прагнуть віддати хоча б частину належної шани прекрасній половині людства.

5 березня 2019 року з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня в актовій залі ХНУ відбувся урочистий концерт, підготовлений творчими колективами Центру культури та естетичного виховання студентів Хмельницького національного університету та Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Із вітальним словом від усіх чоловіків університету виступив ректор Хмельницького національного університету, професор Скиба Микола Єгорович. Він привітав усіх жінок зі святом весни і побажав доброго здоров’я, успіху, кохання та сімейного щастя.

Також привітали прекрасну половину людства перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, професор Михайло Петрович Войнаренко та проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Сергій Анатолійович Матюх. Михайло Петрович, член Національної спілки журналістів України та відомий поет-пісняр, продекламував авторські вірші, присвячені жінкам та рідному Поділлю.

Для гостей свята пролунали вокальні вітання у виконанні заслуженого артиста України Миколи Довгальова. Народний ансамбль танцю «Юність Поділля» виконав хореографічні композиції, а студент ХНУ Владислав Стрельський зіграв на саксофоні.

Також привітали жінок оркестр та представники чоловічої спільноти Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького – Валентин Іванов, Олексій Гаращук та Андрій Чоботан.

Вечір сподобався усім присутнім, додав гарного весняного настрою та натхнення. За цікаве та веселе свято глядачі віддячили бурхливими оплесками.

Вітаємо усіх жінок нашого університету! Бажаємо творчого натхнення, наполегливості та успіхів, здійснення жіночих мрій і життєвих планів, гармонійного духовного та фізичного розвитку!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ