Ювілейні курси підвищення кваліфікації проведено

Центром післядипломної освіти за сприяння кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту в період з 16 по 25 квітня 2024 року, відповідно до наказів Міністерства молоді та спорту України були проведені п’ятнадцяті курси підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт».

Підвищували кваліфікацію тренери-викладачі позашкільних навчальних закладів спортивного профілю з Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей. Підвищення кваліфікації передбачало отримання та вдосконалення знань і навичок з фізичної, техніко-тактичної та психологічної підготовки спортсменів, з актуальних питань програмування процесу підготовки спортсменів, з функціональної діагности та позатренувальних факторів. Заняття проводились у змішаному форматі. У процесі проведення занять було організовано круглий стіл на тему «Особливості колового методу тренувань у єдиноборців», де модератором виступав Станіслав Кушик, тренер-викладач Комплексної ДЮШС ВФСТ «Колос» АПК України.

Подякою ректора університету та цінними подарунками був відзначений Воробйов Олександр Олександрович, тренер-викладач ДЮСШ № 3 «Спартак» Хмельницької ОО ФСТ «Україна», за високі показники отримані на курсах підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців сфери фізичної культури і спорту та з нагоди отримання ювілейного, п’ятисотого сертифікату слухача Центру післядипломної освіти Хмельницького національного університету.

Юрій Дутчак,

професор кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту