Європейський веслувальний марафон

У місті Сількеборг (Данія) з 28 по 31 липня пройшов чемпіонат Європи з веслувального марафону, в якому взяли участь 16 кращих українських веслувальників. Змагання проводились у трьох вікових категоріях – дорослі, молодь і юніори. В складі збірної команди України виступили і студенти Хмельницького національного університету, а саме: студентка групи ФПЛ-20-1 гуманітарно-педагогічного факультету Тетяна Зозуля та студент групи ФКС-21-1 факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Артем Мельник, а також абітурієнтка Анастасія Дежицька, яка обрала спеціальність 017 Фізична культура і спорт та перед від’їздом на чемпіонат успішно здала творчий конкурс.

Всі троє спортсменів виступали в каное-одиночках у різних вікових категоріях. Тетяна Зозуля змагалася в категорії дорослі на дистанції 15400 м (три перебіжки), Артем Мельник змагався в категорії молодь на дистанції 22600 м (п’ять перебіжок), Анастасія Дежицька серед юніорів на дистанції 11800 м виконала дві перебіжки. Незважаючи на те, що спортсмени вперше брали участь у міжнародних стартах, всі фінішували, долаючи складні дистанції, при цьому проявили вольові якості та жагу до перемоги.

Найкращий результат продемонструвала Анастасія Дежицька. Вона з перших метрів дистанції захопила лідерство і до закінчення перегонів її розрив тільки збільшувався. В результаті – перше місце і звання чемпіонки Європи серед юніорок. Тетяна Зозуля в каное-одиночці серед дорослих посіла п’яте, а Артем Мельник в каное-одиночці серед молоді теж виборов п’яте місце.

Бажаємо нашим спортсменам міцного здоров’я, мирного неба та подальших успіхів на водних доріжках!

На фото: Анастасія Дежицька на дистанції

На фото: Артем Мельник на перебіжці.

На фото: ліворуч Тетяна Зозуля, в центрі Анастасія Дежицька, праворуч Людмила Бабак.

На фото: Анастасія Дежицька на п’ядесталі.

Віктор Флерчук

Доцент кафедри теорії і  методики
фізичного виховання і спорту