XXVII Конкурс декламаторів ім. Адама Міцкевича «KRESY 2018» у Києві

1-4 листопада 2018 року в Києві відбувся XXVII Конкурс декламаторів ім. Адама Міцкевича «KRESY 2018», організований Федерацією польських організацій в Україні та Польського будинку в Києві.

Багато груп дітей і молодих людей приїхали з Вінниці, Сум, Житомира, Кропивницького, Запоріжжя, Харкова, Новограда-Волинського, Білої Церкви, Одеси, Черкас, Полтави та Хмельницького, щоб позмагатися у декламаторських здібностях.

Із Хмельницького взяла участь студентка-першокурсниця спеціальності «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» Хмельницького національного університету Юлія Скакуновська. На розгляд журі вона представила поезії Адама Міцкевича «Do M…» та Віслави Шимборської «Terrorysta, on patrzy».

Всі учасники Конкурсу мали можливість протягом двох днів брати участь у семінарах: на практиці вдосконалити навички декламації під керівництвом великих тренерів: Karoliny Aleksandry Sadowskiej, актриси Театру ляльок в Ольштині Marceliny Joanny Szczepaniak, викладачів Школи акторства в Варшаві.

4 листопада почесне журі у складі: Magdalenę Kiszko-Dojlidko i Annę Żeszko-Majewską визначили переможців Конкурсу. Праця була не з легких, адже кожен учасник заслуговував нагороди.

Вітаємо студентку Юлію Скакуновську із дипломом II ступеня та із участю у такому почесному конкурсі, який має надзвичайну роль для становлення майбутнього філолога!

А також дякуємо старшому викладачеві кафедри слов’янської філології ХНУ, викладачеві польської мови та літератури Юлії Серковій за підготовку студентки до участі в Конкурсі!

Інформація кафедри слов’янської філології