Виїзне практичне заняття з дисципліни «Робота практичного психолога з дітьми різного віку»

28 березня студенти третього курсу спеціальності «Психологія» відвідали практичне заняття в закладі дошкільної освіти № 26 «Кульбабка». Під керівництвом психолога Марини Ковалик вони вивчали особливості діагностичного обстеження дітей дошкільного віку, як одну із тем дисципліни «Робота психолога з дітьми різного віку» (викладач – Алла Руденок).

Практичне заняття в ЗДО «Кульбабка» стало частиною підготовки майбутніх психологів до роботи з дітьми різного віку і допомогло їм поглибити розуміння особливостей розвитку різних вікових груп.

На занятті студенти отримали можливість застосувати теоретичні знання на практиці, спостерігаючи за поведінкою дітей і використовуючи психодігностичні інструменти оцінки їхнього розвитку. Це практичне заняття дозволило студентам отримати цінний досвід у роботі з дітьми дошкільного віку та оволодіти практичними навичками діагностики їхнього розвитку.

Під керівництвом Марини Ковалик майбутні психологи змогли відчути себе впевнено у застосуванні психологічних методів оцінки та розвитку дитячого потенціалу.

Інформація кафедри психології та педагогіки