Виїзне практичне заняття для студентів спеціальності 017 Фізична культура і спорт на базі фітнес-клубу СпортЛенд

18 жовтня 2022 року відбулося виїзне заняття на базі фітнес-клубу СпортЛенд для студентів спеціальності фізична культура і спорт. В рамках вивчення дисциплін «Основи фітнесу», «Сучасні фітнес технології», «Фітнес програми силової спрямованості», «Фітнес програми аеробної спрямованості» «Оздоровчий фітнес» студенти груп ФКС-22  ознайомилися з діяльністю найбільшого фітнес-клубу Хмельницького.

Під час заняття студенти ознайомилися з основними видами діяльності, які надає фітнес-клуб, до речі, і який є, на даний час, єдиним представником мережі фітнес-клубів України. В ході заняття, отримавши доступ до самого сучасного спортивного обладнання, студенти спробували власноруч виконувати різні завдання і вправи. Процесом заняття керували досвідчені працівники та тренери фітнес-клубу. Перші розповіли про особливості діяльності структурних підрозділів фітнес-клубу, таких як відділ продажу, відділ сервісу, відділ рецепшину.  Тренери в свою чергу розповіли та провели тренування в залах групових програм та в тренажерному залі.

Дякуємо працівникам та тренерам фітнес-клубу за змістовне та цікаве заняття, під час якого студенти групи ФКС-22-1 набули нові знання та практичні навички з сучасних фітнес-технологій, підвищили професійні знання з навчальних дисциплін «Основи фітнесу», «Сучасні фітнес технології», «Фітнес програми силової спрямованості», «Фітнес програми аеробної спрямованості» «Оздоровчий фітнес».