Виїзне практичне заняття для студентів 4 курсу «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ»

22 вересня 2022 року в рамках вивчення дисципліни «Інженерне обладнання будівель» доцент кафедри Юлія Соколан провела виїзне заняття (екскурсію) для студентів 4 курсу спеціальності Архітектура та містобудування. Головний енергетик ТОВ ТК «Буг» Віталій Мокрота провів екскурсію по найбільшому торговельно-розважальному комплексу міста Хмельницького.

Студенти мали змогу ознайомитись із принципом прокладання комунікацій в громадських будівлях, побачили розведення протипожежного трубопроводу, вентиляційні системи, систему з чилерами. Крім того, студенти відвідали приміщення котельні, диспетчерську та приміщення електрощитової. Дякуючи пану Віталію, був проведений запуск дизель генератора, який передбачений у ТРЦ як джерело аварійного електропостачання.

Також продемонстровано на практиці, як правильно проектувати шляхи евакуації в торгових центрах.

Доцент кафедри будівництва та цивільної безпеки

Юлія Соколан