Виїзна лекція з дисципліни «Соціально-психологічний супровід у складних життєвих обставинах»

21 березня 2024 року в стінах центру психічного та фізичного здоров’я «MOROZ CLINIC» відбулася виїзна лекція під керівництвом професора, доктора психологічних наук Таїсії Комар. Ця лекція організована для студентів другого (магістерського) рівня в рамках вивчення дисципліни «Соціально-психологічний супровід у складних життєвих обставинах».

Центр психічного та фізичного здоров’я «MOROZ CLINIC», під керівництвом засновника та провідного психолога, лікаря-психотерапевта Юрія Юрійовича Мороза, пропонує широкий спектр послуг, зокрема: консультування та коучинг;  психологічний супровід  для створення та підтримки здорової психологічної атмосфери; підтримка психологічного благополуччя дітей, молоді, осіб літнього віку.

Під час лекції студенти дізналися про особливості роботи психолога у вирішенні проблем, пов’язаних зі складними життєвими обставинами та психологічними труднощами. Лектор ознайомив студентів з основними напрямками роботи «MOROZ CLINIC», що включають у себе когнітивно-поведінкову терапію (КПТ) та схема-терапію, яка дозволяє надавати ефективні та науково обґрунтовані втручання в сфері психічного здоров’я. Крім того, охарактеризував особливості роботи з  тривожними розладами, розладами особистості та іншими психічними проблемами.

Юрій Мороз зосередив увагу на особливостях роботи  з особами з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР), зокрема – огляд основних симптомів та критеріїв діагностики; визначення причин та факторів ризику; особливості консультативної діяльності; перегляд ефективних методів лікування ПТСР за допомогою КПТ та схема-терапії; також розглянули стратегії підтримки та допомоги для людей, що стикаються з ПТСР.

Професор, доктор психологічних наук Таїсія Комар та майбутні психологи висловили слова щирої вдячності Юрію Морозу за ґрунтовну доповідь, цінні знання, відкритість до спілкування та заохочення до саморозвитку.

Кафедра психології та педагогіки