ВИСТАВКА ОЛЕКСАНДРА АНТОНЮКА ПІД НАЗВОЮ «ЧАС» В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

13 жовтня 2016 року в Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки художніх творів «Час» знаного в Україні і за її межами художника Олександра Анатолійовича Антонюка.

О. А. Антонюк уже більше року викладає «Рисунок» і «Живопис» на кафедрі теорії і методики ТПН на спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво і реставрація».

На відкриття виставки прийшли підтримати і привітати художника перший проректор Хмельницького національного університету з науково-педагогічної та наукової роботи професор, д. е. н. М. П. Войнаренко, д. пед. н., доцент, начальник відділу забезпечення якості вищої освiти Г. В. Красильникова, викладачі кафедри та студенти.

Професор, д. Е. Н. М. П. Войнаренко з вітальним словом від ректорату ХНУ

Доцент, к. пед. н. Л. А. Корницька вітає свого колегу з відкриттям персональної виставки від імені викладачів та студентів кафедри ТМ ТПН

Олександр Антонюк, як його називають в мистецьких колах, – український «художник-філософ». Його картини, добрі, трохи наївні і дуже щирі, здатні навіть у дорослих викликати бажання іноді вірити в казки.

Роботи художника знаходяться в приватних збірках і різних галереях в країні і за кордоном. Олександр Антонюк – член Національної спілки художників України.

Частина робіт виставки О. А. Антонюка

Першими бажаючими потрапити на виставку художника були його студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво і реставрація», оскільки їм цікаво спостерігати за творчістю свого наставника.

Студенти із захопленням розглядають роботи свого викладача, які навівають на філософські міркування.

Студенти групи ДПМ-15-1

Після огляду експозиції студенти відчули потребу поділитися своїми враженнями з автором, поставити декілька запитань і висловити слова подяки за цікаві роботи, які спонукають до роздумів.

Під час обговорення з автором його творчої концепції студенти попали у кадр місцевих журналістів 33 каналу, що змусило хлопців зніяковіти

Також були присутні студенти першого курсу, які тільки починають знайомитися з творчістю свого викладача.

Студентка першого курсу групи ОДМ-16-1 Морозова Богдана

Студенти другого курсу групи ДПМ-15-1

Студенти третього курсу групи ДПМ-14-1

Під враженням перегляду студентки третього курсу

На згадку про виставку О. А. Антонюка
Студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво і реставрація»

Такі заходи сприяють творчому зростанню та розвитку естетичного сприйняття навколишнього світу, розширенню кругозору, надихають на власні творчі звершення, які так потрібні нашому молодому поколінню.

Студенти і викладачі кафедри виражають щиру подяку своєму колезі і просто цікавій особистості, талановитому художнику за змістовну і глибоку презентацію своїх робіт, які по-новому змушують подивитися на наш світ. Бажаємо подальших творчих звершень, гарних студентів, вдячних глядачів і прихильників творчості, а також широкого визнання у світі!

К. пед. н., доц. кафедри
теорії та методики ТПН
Корницька Л. А. та
к.т.н., ст. викл. Селезньова А. В.