Виставка друкованих видань у Музеї історії Хмельницького національного університету

«Історія і сучасність» – під такою назвою цими днями в Музеї історії навчального закладу відкрилась виставка друкованих видань, присвячених історії створення та освітньої діяльності Хмельницького національного університету. Експозиція виставки, яку організувала Наукова бібліотека, складається з декількох тематичних напрямків: «Віхи становлення», «Організація освітньої діяльності», «Бібліографія праць вчених ХНУ», «Наукові фахові журнали» та «Наукова бібліотека».

Кожен із розділів виставки представляє відвідувачам книги, наукові журнали, буклети, періодичні видання, які виходили з друку протягом періоду з 1964 по 2015 роки.

У розділі «Віхи становлення», до прикладу, цікавою є газета «Радянський поліграфіст», яка вийшла 1964 року у м. Львові, де надруковано матеріали про відкриття 1962 року у м. Хмельницькому загальнотехнічного факультету… Або ж листівки: «Хмельницький технологічний інститут побутового обслуговування оголошує набір слухачів…» (1977 р.) та «Правила внутрішнього розпорядку Хмельницького технологічного інститута побутового обслуговування», датовані 1987 роком.

Представлені в експозиції дві книги історії ХНУ: «Перші п’ять років» та «Кадри для служби сервісу». Ілюстрована кольоровими фотографіями книга «Хмельницький національний університет», видана до 50-ти річчя вищого навчального закладу, наукові та університетські журнали під назвами: «Вісник Хмельницького національного університету», заснований в липні 1997 року, «Проблеми трибології», заснований в серпні 1996 року, «Університет», заснований 1998 року та цілий ряд інших видань, які будуть корисними не тільки студентам, а і всім, кому цікава історія закладу в якому вони працюють…

Виставку можна відвідати у вівторок, четвер та п’ятницю з 10 до 16 год.