Виробнича практика майбутніх інженерів-педагогів автотранспортного профілю

Виробнича практика як невід’ємна складова освітньо-професійної програми підготовки фахівців за спеціальністю «Професійна навчання. Транспорт» традиційно проходить на 4 курсі впродовж трьох тижнів після зимових канікул (цьогоріч з 1 лютого по 21 лютого).

Базами практики для студентів групи ПОа-12-1 були провідні авторемонтні та автотранспортні підприємства м. Хмельницького:

– ПАТ «Хмельниччина-Авто»;

– ПП «Громов»;

– ТОВ «Торговий дім «Фаворит -Авто»;

– ТОВ «Ауді – Центр Хмельницький;

– ГРАНД МОТОР – Тойота Центр Хмельницький.

Метою виробничої практики було:

– закріплення і поглиблення теоретичних знань з експлуатації і ремонту автомобілів;

– ознайомлення студентів з технологіями ремонту, технічного обслуговування і діагностування автомобілів та їх агрегатів;

– набуття досвіду організацій технологічних процесів, застосування сучасного технологічного обладнання для технічного сервісу автомобілів;

Основні завдання, які були виконанні студентами :

– отримання і закріплення навичок самостійного вирішення питань організацій ремонту майстерні, цеху, дільниці в умовах реального виробництва;

– набуття досвіту і навичок самостійного виконання технологічних операцій визначення технічного стану деталей, механізмів, вузлів і агрегатів,технічного обслуговування та діагностування;

– докладне ознайомлення з усіма видами документації, порядком їх розроблення та оформлення.

Весь період умовно був поділений на три етапи :

1) ознайомчий (загальне ознайомлення з авторемонтним або автотранспортним підприємством);

2) виробничий (вивчення організації роботи одного або декількох структурних підрозділів підприємства).

Всі студенти намагались проявити себе під час практики якнайкраще. Вони не тільки брали участь у виконанні виробничих завдань, а і у громадському житті виробничих колективів.

Одному із студентів Полеводі Костянтину, на підприємстві Авто Центр Ліга було запропоновано роботу за фахом.

3) Заключним етапом практики було проведення звітної конференції, на якій студенти інформували про результати своєї роботи під час практики.

Храпач Д.М., керівник практики,
майстер виробничого навчання