Випускники шкіл та ліцеїв міста завітали до Хмельницького національного університету

28 квітня у рамках проведення «Місячника відкритих дверей» у Хмельницькому національному університеті відбулася зустріч керівництва ВНЗ з представниками органів місцевого самоврядування, директорами та випускниками загальноосвітніх шкіл та ліцеїв нашого міста, з метою подальшої співпраці у вирішенні питань соціально-економічного, культурного та патріотичного виховання молоді міста Хмельницького.

Випускники мали унікальну можливість поспілкуватися з керівництвом та професорсько-викладацьким складом ХНУ, деканами та членами приймальної комісії, ознайомитися з правилами вступу до університету.

З вітальним словом до гостей звернувся ректор Хмельницького національного університету, професор Микола Скиба: «Сьогодні ви завітали до університету, який надає не лише якісні освітні послуги, але й професії, затребувані на сучасному ринку, відкриваючи перед випускниками широкі перспективи. Я радий вас усіх бачити тут, і сподіваюся, що ви здійсните правильний вибір».

Він зазначив, що Хмельницький національний університет – найбільший на Поділлі вищий навчальний заклад. Здійснює освітню діяльність за широким спектром напрямів підготовки, проводить навчальну, методичну, наукову та виховну роботу. Університет був заснований у 1962 році. За час свого існування він пройшов шлях від загальнотехнічного факультету Українського поліграфічного інституту до Хмельницького національного університету, який має найвищий рівень акредитації – IV, та все необхідне для підготовки фахівців високої кваліфікації: розвинену інфраструктуру, досвідчений професорсько-викладацький склад (74 докторів та 453 кандидатів наук), чудову бібліотеку, потужну комп’ютерну базу, багаторічний досвід освітньої та наукової діяльності. Підготовку майбутніх фахівців здійснюють 7 факультетів. Сьогодні в університеті за 40 напрямами підготовки навчається майже 10 тисяч студентів. (Ліцензія серія АД №034978, від 06.06.2012 року). У 2014 році, відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України, Хмельницький національний університет проводить набір на навчання на денну, заочну та дистанційну форми навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціаліста або магістра за рахунок коштів державного бюджету України та за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

Майбутніх абітурієнтів у стінах університету привітали та розповіли про перспективи навчання проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ, професор Олег Шинкарук, проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ, професор Михайло Войнаренко, заступник начальника міського управління освіти Тетяна Дупляк.

Із інформаційною доповіддю щодо особливостей та умов прийому до Хмельницького національного університету виступив відповідальний секретар приймальної комісії ХНУ Сергій Матюх. Він розповів про перебіг вступної кампанії -2014, а також повідомив про деякі зміни в умовах прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році.

В ході зустрічі абітурієнтам розповіли про організацію навчального процесу в ХНУ, кількість бюджетних місць, перспектив працевлаштування після закінчення університету, системи пільг, передбачені для різних категорій населення, умови зарахування до університету громадян іноземних держав та інше.

Для гостей, які завітали до ХНУ у холі було організовано виставку діяльності університету та представлено стенди з інформаційною продукцією різних кафедр та факультетів. Окрім того, на заході виступили талановиті студенти нашого університету, після чого відвідувачі розійшлися по факультетах для знайомства з професорсько-викладацьким складом та аудиторіями, де невдовзі багато з них здобуватимуть свою майбутню професію.

Ми сподіваємось, що ця зустріч стане для багатьох випускників шкіл першим кроком до здобуття престижної освіти у Хмельницькому національному університеті. Дорогі абітурієнти, персонал приймальної комісії, факультетів та кафедр радо зустрінуть Вас і нададуть кожному інформацію про умови вступу та перелік напрямів, згідно з яким здійснюється підготовка фахівців у Хмельницькому національному університеті. Усі абітурієнти, які бажають навчатися у ХНУ можуть звертатись у приймальну комісію.

Адреса приймальної комісії ХНУ: м. Хмельницький, вул. Інститутська 11, корпус 3, вестибюль, тел. 2-37-55 e-mail: prk@khnu.km.ua

Леся Гуменна,
відділ міжнародних зв’язків