Викладачі кафедри технології і конструювання швейних виробів прийняли участь у “Словацько-Українському Форумі 2019”, м. Кошице, Словаччина

З 25 по 30 квітня в Словаччині проходили заходи, присвячені “V річниці Днів України в Кошице”. В рамках проведення цих днів, а саме 29 квітня, відбувася “Словацько-Український Форум 2019”, на який офіційно було запрошено викладачів кафедри технології і конструювання швейних виробів.

Форум складався із трьох панелей:

– “Заходи безпеки та системи безпеки на зовнішньому кордоні Шенгену”;

– “Економічна безпека, університетське співробітництво та поточна ситуація в Україні”;

– “Smart Citiеs — як необхідна можливість розвитку органів місцевого самоврядування”.

У роботі панелей брали участь уповноважені особи з питань розвитку транскордонної співпраці з Україною, представники прикордонних загонів, освітяни з Технічного університету м. Кошице та українських ВНЗ.

Питання про налагодження зв’язків з українськими вищими навчальними закладами підіймав декан економічного факультету ТУКЕ Міхал Шолтес. Він зазаначив конкретні шляхи співпраці між вишами двох країн. Особливу увагу звернув на можливості викладацької та студентської мобільності у рамках програм Erasmus та Erasmus+.

Представників об’єднання “Feman”, яке є офіційним організотором “Днів України” та редколегію “Radio Patria” цікавило бачення подальшого сумісного проведення культурно-спортивних заходів, фотовиставок, інвестиційних форумів, конференцій та дискусій.

30 квітня делегація з України мала можливість ознайомитись із структурними підрозділами Технічного університету в м. Кошице, відвідати бібліотеку університету та центр інноваційних технологій.

Завершились “Дні України” культурною програмою, яка відбулась у центрі міста.

Більше фото за посиланням

Канд.техн.наук, доцент кафедри ТКШВ Ірина Засорнова;