Вшановуємо пам‘ять наших Героїв

20 лютого у День пам’яті Героїв Небесної сотні біля пам’ятного знаку «Героям Слава» на території Хмельницького національного університету відбулася церемонія вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції гідності.

У заході взяли участь викладачі, студенти, співробітники та представники структурних підрозділів нашого закладу. Хвилиною мовчання присутні  вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні, учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС та захисників повномасштабної російсько-української війни.

У цей день ми згадуємо події, які вплинули на хід історії нашої держави, а також тих героїв, які не побоялися стати на захист країни та її майбутнього. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України, утверджуючи право людини на вільне життя.

Ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх у своєму виступі зауважив, що ми маємо завжди пам’ятати подвиг кожного та кожної, хто ціною власного життя захищав нас із вами. Вічна слава Героям.

Сьогодні вже 10 річниця від трагічних подій на Майдані. Але, на превеликий жаль, Небесною Сотнею не закінчилися біль і страждання України, проклятий ворог хоче розділити нашу землю, змінити історію, знищити українську націю.

Пам’ятаємо усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони навічно у нашій пам’яті!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ навчально-виховної роботи