Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Страхова справа»

23-25 квітня команда студентів-фінансистів представляла Хмельницький національний університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Страхова справа”, що проводився на базі кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування Тернопільського національного економічного університету.

До оргкомітету олімпіади надійшло 82 заявки на участь студентів переможців І етапу від закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України.

Олімпіада проводилась за підтримки та у співпраці з провідними установами, організаціями, компаніями вітчизняного страхового ринку:

– Ліга страхових організацій України;

– Моторне (транспортне) страхове бюро України;

– Асоціація “Страховий бізнес”;

– Українська федерація убезпечення;

– ТзДВ “Страхова компанія “Експо Страхування”;

– ТзДВ “СК “Альфа-Гарант”;

– ПрАТ “АСК “ІНГО Україна” та ін.

Оцінювання учасників проводилось членами журі – відомими науковцями, до складу яких увійшли доктори наук, фахові професори та завідувачі профільних кафедр провідних закладів вищої освіти.

Виконання олімпіадних завдань передбачало комп’ютерне тестування, що включало 50 тестів з найактуальніших питань страхування та розв’язання 5 комплексних задач орієнтованих на перевірку знань, умінь та практичних навичок аналітичної роботи щодо формування цінової політики страховиків, фінансування діяльності та визначення точки беззбитковості, особливостей страхового відшкодування при співстрахуванні та страхуванні від нещасних випадків на транспорті, специфіки перестрахової діяльності.

За підсумковими результатами виконання завдань олімпіади студентка магістратури Дубицька Лілія Вікторівна та студентка групи ФК-14-1 Мельничук Ольга Сергіївна спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхуванння” розділили V місце та були нагороджені відповідними грамотами оргкомітету.

Студентка Мельничук Ольга приймає вітання від декана факультету фінансів ТНЕУ, кандидата економічних наук, доцента Кізими Андрія Ярославовича та голови журі олімпіади завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування, доктора економічних наук, професора Кнейслер Ольги Володимирівни

Студентка групи ФК-14-1 Горбунова Карина Вікторівна стала переможцем у номінації та була нагороджена грамотою “За грунтовні знання діючого страхового законодавства”.

Студентка Горбунова Карина приймає вітання від ректора ТНЕУ, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії економічних наук України Крисоватого Андрія Ігоровича та голови журі олімпіади завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування, доктора економічних наук, професора Кнейслер Ольги Володимирівни

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету отримала подяку за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток наукового потенціалу молодого покоління, якісну підготовку кваліфікованих фахівців у страховій галузі та розбудову страхового ринку країни від Асоціації “Страховий бізнес”, що була вручена кандидату економічних наук, доценту кафедри фінансів, банківської справи та страхування Приступі Людмилі Анатоліївні.

Подяку та пам’ятний подарунок вручає генеральний директор Асоціації “Страховий бізнес” Черняховський В’ячеслав Валерійович

Окрім визначення найкращих з дисципліни “Страхова справа”, студентська молодь та запрошені гості отримали чудову можливість безпосереднього спілкування та обговорення гостроактуальних проблем страхового сектору, вітчизняних та світових тенденцій розвитку страхового бізнесу, можливостей використання та адаптації інноваційно-інформаційних технологій у даній сфері. Імпульсом до проведення подальших наукових диспутів стала, організована з ініціативи оргкомітету олімпіади, відкрита лекція на тему: «Українське перестрахування. Можливість та вигоди об’єднання», яку провів провідний фахівець у страховій галузі, директор ТзДВ “Страхова компанія “Експо Страхування” Іванців Анатолій Євгенович (презентаційні матеріали розміщені за адресою http://www.fbs.km.ua/insuranse).

Наукову роботу та жваві обговорення результатів досліджень було продовжено у межах ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, молодих вчених “Страховий ринок України в умовах циклічності фінансово-економічних криз: оцінка тенденцій та перспективи розвитку”.

Студентка Дубицька Лілія Вікторівна під час виступу на конференції з доповіддю: “Туристичне страхування в Україні: проблеми та перспективи”

Насичену програму освітньо-наукових заходів організатори максимально доповнили пізнавально-екскурсійними складовими, що залишили яскраві враження про дружній Тернопільський національний економічний університет, “файне” (як кажуть усі тернополяни) місто Тернопіль, його історію, визначні архітектурні пам’ятки та історичні місця, сучасні місцеві цікавинки.

Під час екскурсіїї містом

Особливе захоплення красою та духовною величчю викликало відвідування одного з найвідоміших у світі Марійських (присвячених Пресвятій Богородиці) духовних центрів – Зарваниці.

У Марійському духовному центрі Зарваниця

Висловлюємо щиру подяку за високий рівень підготовки та проведення голові оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Страхова справа”, ректору Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професору Крисоватому Андрію Ігоровичу; голові журі, завідувачу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування, доктору економічних наук, професору Кнейслер Ользі Володимирівні та усьому колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.

Пишаємось нашою командою за достойне представлення рідного університету і спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!!!

За інформацією кафедри фінансів, банківської справи та страхування