Всеукраїнська студентська олімпіада з дизайну

Відповідно до Наказу МОН України 16-18 квітня 2019 року в Харківській державній академії дизайну і мистецтв (ХДАДМ) пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада з дизайну. В ній взяли участь 56 студентів із 25 вищих навчальних закладів України, які ведуть підготовку майбутніх фахівців з дизайну, в тому числі 2 студенти 4 курсу спеціальності «Дизайн» Тетяна Магера та Павло Муляр.

Олімпіада була присвячена темі «Музичний твір як джерело формування асоціативного образу в дизайні». Джерелом натхнення для студентів був запропонований музичний твір італійського композитора Антоніо Вівальді «Гроза».

Роботою конкурсу зацікавився Мкртич Айвазян – професор з навчальної та наукової роботи Державної академії мистецтв Вірменії, який перебував у ХДАДМ з партнерським візитом.

Члени журі були затверджені Наказом МОН України та включили викладачів провідних ВУЗів України, серед них і професор кафедри дизайну ХНУ Заслужений працівник освіти України Баннова І. М.. Робота журі проходила під головуванням професора кафедри «Дизайн» ХДАДМ, Заслуженого діяча мистецтв України Бойчука Олександра Васильовича.

Конкурсні завдання виконувались протягом двох днів: перший день студенти працювали над площинним композиційним рішенням, другий день – над об’ємним.

Кращі конкурсні роботи студентів:

На третій день олімпіади відбулось нагородження переможців, серед яких був і студент гр. ДЗ-15-1 нашого вузу Муляр Павло, який виборов 3 місце

Вітаємо переможців та всіх учасників олімпіади та зичимо подальших творчих успіхів!

З повагою, кафедра дизайну

03.05.2019