Вручення відзнак Міністерства освіти і науки України

3 лютого 2023 року на засіданні Вченої ради  Хмельницького національного університету ректор Сергій Матюх вручив відзнаки Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.

Грамотою Міністерства освіти і науки України  нагородили завідувача кафедри слов’янської філології Нелю Подлевську та завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Нілу Хрущ.

Подяки Міністерства освіти і науки України отримали: професор кафедри менеджменту та адміністрування Наталія Гавловська; завідувач кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства Олександр Диха; завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Валерій Мартинюк.

Сергій Матюх також вручив диплом доктора економічних наук завідувачу кафедри економічної теорії, підприємництва та торгівлі Ларисі Любохинець; атестати професора – завідувачу кафедри хімії та хімічної інженерії Ользі Парасці; завідувачу кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту Олександру Солтику; завідувачу кафедри телекомунікацій, медійних та інтелектуальних технологій Сергію Підченку; а також атестати доцентаЛесі Бушовській (кафедра економічної теорії, підприємництва та торгівлі); Марині Юдіній (кафедра обліку, аудиту та оподаткування); Ярославу Гнатчуку (кафедра теорії і методики фізичного виховання і спорту); Анатолію Янчишину (кафедра української філології); Людмилі Ємчук (кафедра обліку, аудиту та оподаткування); Ларисі Овод (кафедра обліку, аудиту та оподаткування); Наталі Школяр (кафедра іноземних мов).

Вітаємо із вагомими нагородами та присвоєнням наукового ступеня  і вчених звань! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та нових звершень на благо рідного університету та нашої держави!

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ зв’язків з громадськістю