Вручення дипломів магістрам у Хмельницькому національному університеті

20 січня в Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам ФЕУ, ФМВП, ФУАТ, ФІТ, ГПФБ ФЗПФКС, ФТІД, ФІТА. Дипломи отримали 514 магістрів.

Розпочався захід виступом народного ансамблю танцю “Юність Поділля” та вокально-хореографічною композицією «Там, біля тополі» у виконанні народного театру сучасної пісні “Сузір’я” (солістка — Валерія ПОЛІЩУК).

Прозвучав гімн нашої держави. Хвилиною мовчання присутні віддали шану полеглим захисникам України, серед яких є і випускники нашого університету, та мирним жителям, які загинули від російської агресії…

З найкращими привітаннями та напутніми словами до випускників звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ.

У своїй промові він наголосив, що саме випускники – це сучасне майбутнє України. Адже саме вони мають розвивати, відбудовувати та розбудовувати державу після нашої перемоги. Сучасний розвиток суспільства та науково-технічний прогрес, новітні системи управління та інші інноваційні аспекти у світі вимагають змін та удосконалення протягом усього життя.  Сергій Анатолійович зазначив, що Хмельницький національний університет та усі викладачі чекають випускників  у стінах навчального закладу у нарізних напрямах і у різних аспектах: як випускників, як майбутніх учасників-стейкхолдерів освітнього процесу.

Вже за існуючою традицією він вручив символічний диплом магістра.

Серед випускників навчального закладу були й мужні Захисники Батьківщини, яких  наказом ректора відзначили Почесними грамотами Хмельницького національного університету за патріотизм, мужність, вагомий внесок у забезпечення обороноздатності держави.

До привітального слова із врученням символічної банківської карти долучився проректор з науково-педагогічної роботи Микола ЙОХНА.

Декани факультетів привітали випускників із цією важливою подією та початком нового етапу життя. Побажали, у віршованій формі, удачі, невичерпної енергії, впевненості у власних силах, залишатися завжди й у будь-яких обставинах людиною. Декани урочисто вручили символічний почесний студентський квиток.

На згадку про щасливі роки прозвучав гімн студентства «Гаудиамус».

На жаль, повітряна тривога не дала можливості святково вручити дипломи усім випускникам. Нагородження продовжили у бомбосховищі четвертого корпусу університету.

Шановні випускники! Нехай диплом випускника Хмельницького національного університету стане предметом гордості та першим кроком у розвинену європейську країну. Хочемо побажати вам впевнено прагнути, ніколи не сумніватися в собі та дорожити мрією. Нехай у вашому житті буде багато радості та можливостей. Бажаємо стати фахівцем не тільки у своїй професії, але й в області успіху, процвітання та достатку. Улюбленої роботи, щасливої удачі, чудового настрою та такого ж майбутнього!

Дякуємо Збройним Силам України та великій когорті волонтерів і всім, хто забезпечує нам надійний тил за те, що університет має можливість виконувати свої професійні обов’язки, працювати та навчати.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Героям слава!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ