ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ І УПРАВЛІННЯ

3 березня у Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам спеціальностей «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Управління інноваційною діяльністю» та «Бізнес-адміністрування». Дипломи отримали 23 магістри.

Із щирими словами вітання до випускників звернулися заступник декана факультету економіки і управління, старший викладач кафедри економіки підприємства і підприємництва Тамара Василівна Михальчик; проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, завідувач кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор Микола Антонович Йохна; завідувач кафедри економіки, менеджменту та адміністрування, кандидат економічних наук, професор Ніла Марківна Тюріна.

Вітаючи випускників із цією важливою подією та початком нового етапу їхнього життя, їм бажали стрімкого кар’єрного росту, невичерпної енергії та впевненості у власних силах, оскільки саме від молодого покоління висококваліфікованих фахівців залежить майбутнє нашої держави, її престиж та визнання на міжнародній арені.

Дорогі наші випускники, ви – наша гордість та честь. Хай незабутніми для вас залишаються студентські роки! Сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії, нехай вони будуть ясними і безхмарними! Хай доля завжди посміхається вам на довгій життєвій дорозі! Нехай диплом випускника факультету економіки і управління Хмельницького національного університету стане для вас не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості і знаком приналежності до багатотисячної родини ХНУ! Здоров’я вам, успіхів, професійного росту та наснаги на величні здобутки в ім’я України!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ