Візит зав. секції політології Ольги Заславської до Штаб-квартири НАТО

18-19 березня із візитом у Брюсселі (Королівство Бельгія) перебувала доцент кафедри філософії і політології Ольга Заславська у складі групи науковців та громадських діячів з України, які займаються питаннями співпраці України та НАТО, українського євроінтеграційного процесу, проблемами безпеки.

Експерти відвідали Штаб-квартиру НАТО та Центральний штаб об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (SHAPE). Під час візиту відбулася серія зустрічей з керівниками підрозділів НАТО, а також представниками дипломатичного корпусу. З українською групою зустрілися заступник керівника Відділу по роботі з країнами-партнерами та країнами-членами НАТО Петр Луняк, представник Управління політичних відносин НАТО Флоріан Енке, голова Місії України при НАТО та Посол Вадим Пристайко.

Під час візиту Ольга Заславська взяла участь у ряді брифінгів та дискусій, присвячених питанням співробітництва України та НАТО в різних сферах, залучення молоді до проектів Альянсу, стану відносин Росії та НАТО, інформаційній та кібербезпеці в сучасному світі, комунікативним аспектам діяльності НАТО та іншим питанням.

Підсумовуючи результати зустрічі, сторони дійшли висновку, що інформаційне поле навколо діяльності Північноатлантичного Альянсу має розширюватися. Особливо це стосується обізнаності молоді із принципами, цінностями та основними засадами діяльності НАТО. Наголошувалось на надважливій ролі студентської молоді, яка здобуває освіту в галузі соціальних і політичних наук, у процесах євроатлантичної інтеграції України.

З повагою, кафедри філософії і політології

02.05.2019