Вітаємо студентку-магістранта спеціальності «Екологія» Анну Магдійчук з перемогою у IIІ Всеукраїнському конкурсі студентських робіт «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні»

7 грудня у м. Києві на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету відбулось урочисте нагородження переможців IIІ Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні».

Учасники конференції мали можливість презентувати результати своїх науково-дослідницьких робіт та отримати цінні подарунки.

Диплом першого ступеня у номінації «Екологічна безпека у транспортній галузі та екобезпека урбоекосистем, технології захисту навколишнього середовища» отримала магістрантка другого року навчання спеціальності «Екологія» Магдійчук Анна. Науковий керівник – завідувач кафедри екології, доктор сільськогосподарських наук, доцент Н.Г. Міронова.

Щиро вітаємо Анну та її наукового керівника з перемогою та бажаємо невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків у подальших наукових пошуках!