Вітаємо студентів-переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсів наукових робіт

Студенти Хмельницького національного університету, які стали Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і конкурсів студентських наукових робіт у 2015 році.

З метою підвищення якості кваліфікованих фахівців, вдосконалення роботи з обдарованою студентською молоддю та розширення творчих зв’язків у вищих навчальних закладах України щорічно відбуваються заходи, які надають платформу для оцінки рівня підготовки студентів, можливості представлення власних наукових ідей і проектів, встановлення ділових та особистих стосунків між молодими вченими, виявлення нових можливостей, кооперації та об’єднання зусиль у вирішенні спільних проектів розвитку економіки України Міністерством освіти і науки України щорічно видаються нормативні документи.

Так, відповідно до наказу МОН України від 23.12.2014 року «Про проведення всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році», наказу МОН України від 12.03.2015 року № 276 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у 2015 році» 54 студента Хмельницького національного університету брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін, напрямів і спеціальностей. 8 студентів підтвердили свої високі знання і посіли призові місця.

Відповідно до наказу МОН України від 21.10.2014 року № 1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» і наказу МОН України від 29.12.2014 року № 1532 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді» 69 наукових розробок студентів Університету було направлено для участі у конкурсах. 24 наукові роботи були відмічені як кращі і нагороджені Дипломами переможця.

Щиро вітаємо студентів-переможців, їх наукових керівників і бажаємо подальших творчих успіхів!