ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ МАШИН І АПАРАТІВ З ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛАДНАННЯ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ» (м. КИЇВ)

У Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) 20 – 22 квітня 2016 року було проведено ІІ-й тур Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування». Учасниками ІІ-го заключного туру Всеукраїнської олімпіади від Хмельницького національного університету були обрані студенти переможці I-го вузівського туру олімпіади, що проводився кафедрою машин і апаратів ХНУ.

У підготовці студентів ХНУ до олімпіади брали участь викладачі ФІМ, а саме: доц. Полішук О.С., доц. Коротич О.О., проф. Кармаліта А.К., ст. Викл. Неймак В.С., ст. Викл. Лісевич С.П., проф. Кіницький Я.Т., доц. Марченко М.В., доц. Харжевський В.О. Та інші.

Учасників олімпіади у КНУТД привітав голова оргкомітету, проректор з науково – педагогічної роботи та міжнародних зв’язків проф. Чабан В.В. та декан факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій проф. Зенкін М. А.

У ІІ-му турі Всеукраїнської олімпіади прийняли участь студенти з 5 ВНЗ України, а саме: Хмельницького національного університету; Київського національного університету технологій та дизайну; Національного університету «Львівська політехніка»; Луцького національного технічного університету та Херсонського національного технічного університету.

На заключному засіданні 22 квітня 2016 року з привітанням переможців та побажанням подальших успіхів учасникам олімпіади виступив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків професор Чабан Віталій Васильович, який і вручив відзнаки переможцям олімпіади. Абсолютні переможці олімпіади визначались за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Приємно відмітити, що переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» став студент гр. МБ-12-1 Хмельницького національного університету Гаманчук Михайло Юрійович. Він був нагороджений дипломом 1 ступеня і золотою медаллю.

Переможцем олімпіади за номінацією «Якісне виконання графічної частини» став студент гр МБс-14-2 Хмельницького національного університету Пшегоцький Станіслав Петрович.

Переможцем олімпіади за номінацією «Точність отриманих результатів» став студент гр МБ-12-1 Хмельницького національного університету Зінчук Олександр Дмитрович

Четвертий учасник команди кафедри машин та апаратів студент гр. МБс-14-2 Кіналь Дмитро Анатолійович був нагороджений грамотою за участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді.

В загальному заліку на Всеукраїнській студентській олімпіаді 2016 року зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування» команда кафедри машин та апаратів Хмельницького національного університету отримала диплом II ступеня.

Особлива подяка та привітання із перемогою керівнику команди доцента кафедри машин та апаратів Коротич О.О., яка доклала багато зусиль для якісної підготовки студентів та досягнення успіху.

Хочеться також відмітити, що студенти факультету інженерної механіки Хмельницького національного університету третій рік підряд стають призерами та переможцями ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»: у 2014 році диплом III ступеня; у 2015 році диплом I ступеня і золота медаль; у 2016 році диплом I ступеня і золота медаль та нагороджуються грамотами у різних номінаціях.

За інформацією кафедри машин та апаратів