Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т. ч. методика їх викладання)»

17 березня 2016 року на базі Житомирського державного університету ім. Івана Франка відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (у т. ч. методики їх викладання)», у якому взяла участь студентка 4-го курсу гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету Вікторія Лімбах (науковий керівник – к. філол. н., доцент кафедри української філології І. Б. Царалунга).

На адресу Конкурсу було надіслано понад 100 студентських робіт, географія яких охопила більше 20 міст України: Дніпропетровськ, Дрогобич, Житомир, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Київ, Кіровоград, Кривий Ріг, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Рівне, Старобільськ, Суми, Ужгород, Умань, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів та ін.

Протягом січня-лютого наукові розробки молодих дослідників пройшли рецензування, авторів найкращих із них було запрошено до Житомирського державного університету ім. Івана Франка, щоб за допомогою привселюдного захисту компетентне журі змогло визначити переможців у фінальному етапі Конкурсу.

Студентка Хмельницького національного університету Вікторія Лімбах достойно представила свою альма-матер. Актуальна тема дослідження, чіткий науковий апарат роботи, логічна і змістовна структура, вагомі і перспективні висновки, влучні відповіді на запитання колег щодо основних положень дослідження стали запорукою успіху конкурсантки, яка отримала найвищу кількість балів і здобула перше місце серед інших учасників секції «Українська мова».

На урочистому засіданні Вікторії Лімбах вручили диплом І ступеня, сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (у т. ч. методики їх викладання), а також – пам’ятні подарунки.

Бажаємо молодій дослідниці натхненної праці в галузі українського мовознавства та нових наукових звершень!

Кафедра української філології