ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З НАПРЯМУ «ЦИВІЛЬНА ОБОРОНА ТА ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА»

6 квітня 2016 року на базі Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Цивільна оборона та пожежна безпека», в якому взяла участь студентка ІV курсу групи ЕКОЛ-12-1 Козирська Ілона (наукові керівники – доцент, к.пед.н. Дячук А.О. Та доцент, к.б.н. Юглічек Л.С.).

Наукова робота студентки, присвячена екологічним наслідкам пожеж на оліготрофних болотах Хмельницької області, містить наукову новизну та практичне значення, а також має перспективи продовження дослідження з даної проблеми. Членів журі та учасників конкурсу зацікавила тематика, що знаходиться на «перетині» проблем охорони навколишнього середовища та пожежної безпеки.

Вітаємо Козирську Ілону з перемогою у студентському конкурсі та почесним ІІ місцем, бажаємо творчих успіхів, наукових здобутків та професійного становлення!!!!

Кафедра екології