ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З ГАЛУЗІ «ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ»

29 березня 2016 року на базі Української інженерно-педагогічної акдемії (м. Харків) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Теорія і методика професійної освіти», в якому взяла участь студентка V курсу групи ТОмб-11-1 Відлацька Людмила (наукові керівники – доцент, к.пед.н. Андрощук І.В. та доцент, к.пед.н. Андрощук І.П.).

Приємно, що з понад 80 робіт саме наукова робота Відлацької Людмили була відібрана для ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Теорія і методика професійної освіти», яку вона презентувала на високому рівні.

Наша студентка представила на конкурсі свою наукову роботу на тему «Інтенсифікація навчального процесу засобами письмового інструктування», яка викликала великий інтерес в учасників конкурсу та представників журі. Робота не лише цікава за змістом, а й характеризується науковою новизною та практичним значенням. Зокрема, увага членів журі та методистів була зосередженна на розробці комплекту інструкційних карт для виробничого навчання з технології виготовлення швейних виробів.

Вітаємо Відлацьку Людмилу Валерівну з перемогою та почесним ІІІ місцем, бажаємо подальших здобутків та творчих звершень у науковій царині!!!!

Кафедра теорії та методики
трудового і професійного навчання