Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки»

16-18 березня 2016 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Педагогічні науки», в якому взяв участь студент ІV курсу групи ТО-12-1 Душко Віталій (наукові керівники – доцент, к.пед.н. Андрощук І.В. та доцент, к.пед.н. Андрощук І.П.).

Душко Віталій представив на конкурсі свою наукову роботу на тему: «Скрайбінг-презентації як засіб формування знань на уроках трудового навчання», яка викликала великий інтерес в учасників конкурсу та представників журі. Робота не лише цікава за змістом, а й характеризується науковою новизною та практичним значенням. Зокрема, увага методистів та вчителів трудового навчання була зосередженна на розробці комплекту скрайбінг-презентацій для уроків трудового навчання.

Бажаємо Віталію подальших наукових здобутків та творчих звершень у науковій царині!!!!

Кафедра теорії та методики
трудового і професійного навчання