Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Транспорт» (секція «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»)

23 березня 2016 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Транспорт», в якому взяв участь студент V курсу спеціальності «Професійна освіта. Транспорт» (група ПОамб-11-1) Володимир Кундиловський (науковий керівник – к.т.н., ст. викладач Славін В.В.).

На конкурс, в якому брали участь студенти провідних вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців в галузі автомобільного транспорту, була представлена наукова робота «Поліпшення паливної економічності автомобілів застосуванням систем рекуперації енергії».

Результати досліджень нашого студента викликали великий інтерес в учасників конкурсу та членів журі. За наукову новизну та практичне значення роботу Володимира Кундиловського відзначено дипломом 1 ступеня.

Бажаємо нових творчих здобутків нашим автомобілістам-дослідникам! Знай наших! Так тримати!

Відповідальний за наукову роботу
кафедри теорії та методики трудового
і професійного навчання,
к.пед.н., доцент Герніченко І. І.