Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі “Кількісні методи в економіці (економіко-математичне моделювання)”

17 березня 2014 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі науки «Кількісні методи в економіці (статистика, економіко-математичне моделювання)».

У 2013/2014 навчальному році економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже втретє радо приймав учасників другого туру конкурсу.

У ІІ турі конкурсу брали участь 93 студенти з 45-ти вищих навчальних закладів України. На конкурс було представлено 91 наукова студентська робота, з них 36 робіт за напрямом «Статистика» та 55 робіт за напрямом «Економіко-математичне моделювання».

Право взяти участь у заключному етапі конкурсу, а саме у підсумковій науково-практичній конференції, вибороли 23 студента з 15-ти вищих навчальних закладів з 10-ти областей України, Автономної Республіки Крим та м. Києва.

Підсумкова науково-практична конференція – це своєрідний тест на креативність і пошукову активність майбутніх високопрофесійних економістів-аналітиків. Саме такими хочуть бачити молодих фахівців сучасні роботодавці. Це також чудова можливість для молодих науковців розкрити свій інтелектуальний потенціал і захистити результати власної наукової роботи в дусі дружнього суперництва.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції та користуючись Положенням про проведення конкурсу, галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентами на нагородження дипломами Міністерства освіти і науки України

І ступеня

4 учасника конференції, які є представниками наступних ВНЗ України:

• ДВНЗ «Запорізький національний університет»,
• Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
• Національного університету «Острозька академія»,
• Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

ІІ ступеня

7 учасників конференції, які є представниками наступних ВНЗ України:

• ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»,
• ДВНЗ «Запорізький національний університет»,
• Київського національного університету імені Тараса Шевченка,
• Полтавської державної аграрної академії.

ІІІ ступеня

11 учасників конференції, які є представниками наступних ВНЗ України:

• ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»,
• ДВНЗ «Українська академія банківської справи Національного банку України» (м. Суми),
• Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара,

Студентка нашого університету Панчук Діана Анатоліївна посіла призове 3 місце та була нагороджена дипломом третього ступеню на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Кількісні методи в економіці (економіко-математичне моделювання)», який провод

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!