VІІ-ма всеукраїнська студентська науково-практична конференція “Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору”

12-13 квітня 2018 року на базі кафедри психології та педагогіки відбулася VІІ-ма Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору», у якій взяли участь студенти з таких українських міст, як: Умань, Київ, Чернівці, Луцьк, Ізмаїл, Кам’янець-Подільський, Хмельницький та з міста Гродно що у Республіці Білорусь.

З привітальними словами до учасників конференції звернулися проректор з науково-педагогічної роботи Хмельницького національного університету, кандидат економічних наук, доцент Матюх С.А., декан Гуманітарно-педагогічного факультету кандидат філологічних наук, доцент Станіславова Л.Л., завідуючий кафедри психології та педагогіки доктор психологічних наук, професор Потапчук Є.М.

Під час конференції студентами-доповідачами розглядалися проблеми пов’язані з особливостями психоемоційного розвитку особистості в процесі навчання та при окремих станах; змістом, формами і методами підготовки фахівців; адаптацією, дезадаптацією та психокорекцією в процесі самореалізації в майбутній професійній діяльності.

Учасники конференції, під час своїх виступів, продемонстрували високі теоретичні та практичні психолого-педагогічні знання, що стало свідченням таких якостей, як творчість, динамічність, захопленість, ініціативність, інноваційність та відданість професії.

Під час конференції, силами студентів старших курсів були проведені майстер-класи «Розвиток емоційної сфери у майбутніх психологів» та «Розвиток психолого-комунікативної компетентності інтерактивними техніками», які відвідало біля 50-ти студентів.

Психологічне здоров’я є найвищою ознакою гармонійної особистості, вона формується завдяки психолого-педагогічними здобуткам, у гуманному середовищі, осередком якого і є кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університету.

Р. Попелюшко
доцент кафедри психології та педагогіки