Відзначення Міжнародного дня волонтера у Хмельницькому національному університеті

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день волонтера, з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців як на батьківщині, так і за кордоном. В Україні та у світі цього дня згадують людей, які добровільно та безоплатно працюють там, де потрібна їх допомога. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

Вранці 5 грудня у Хмельницькому національному університеті була гарна можливість привітати та висловити слова подяки людям з широкою душею, повною доброти і чуйності, адже діяльність волонтера гідна і безкорислива. Ректор Сергій Матюх відзначив, що ще з перших днів війни у Хмельницькому національному університеті було створено Центр допомоги ЗСУ та вимушеним переселенцям. Наші працівники та студенти допомагають військовим: збирають кошти на потреби ЗСУ; передають медикаменти, продукти та речі першої необхідності. “Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти, для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя і ви їх рятуєте!” — сказав Сергій Анатолійович. Грамотою  Хмельницького національного університету нагороджено працівників університету, які добровільно здійснювали волонтерську діяльність:

Майдана Павла Сергійовича, канд. тех. наук, доцента кафедри машин та апаратів, електромеханічних та енергетичних систем

Бідюка Володимира Дмитровича, старшого викладача кафедри фізики та елекротехніки

Красильникову Ганну Володимирівну, докт. пед наук, професора  кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

Стижову Оксану Петрівну, канд. тех. наук, старшого викладача кафедри дизайну

Михайловську Оксану Анатоліївну, канд. тех. наук, доцента кафедри технологій та конструювання  виробів зі шкіри.

Машовець Наталію Сергіївну, канд. тех. наук, доцента кафедри архітектури та містобудування

Бабича Олега Петровича, старшого лаборанта кафедри архітектури та містобудування

Петрук Наталію Кирилівну, професора, завідувача кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук

Назарчук Тетяну Валеріївну, канд. тех. наук, доцента кафедри менеджменту та адміністрування

Філя Олега Олександровича, завідувача лабораторіями кафедри технологій машинобудування

Пястук Оксану  Володимирівну, майстра виробничого навчання кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва

Гапченко Олену Вікторівну, канд. філософ. наук, доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних наук

Козубай Марину Борисівну, завідувача лабораторіями кафедри ІПЗ

Смутко Світлану Валеріївну, канд. тех. наук, доцента кафедри машин та апаратів, електромеханічних та енергетичних систем

Лісевич Світлану Петрівну, старшого викладача кафедри машин та апаратів, електромеханічних та енергетичних систем

Вичавку Анатолія Анатолійовича, голову профспілкового комітету студентів ХНУ

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю задля такої бажаної Перемоги! Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та добробуту! Невичерпної енергії вам! Низький уклін! Завдяки вам наш народ стоїть і неодмінно переможе! Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею! Разом наближаємо Перемогу!

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!