Відзначення 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня в місті Хмельницькому відбулись урочисті заходи. Тисячі хмельничан і гостей міста прийшли вшанувати пам’ять тих, хто до останнього свого подиху боровся проти нацистських окупантів.

Керівництво, викладачі, співробітники та студенти Хмельницького національного університету вшанували подвиг полеглих воїнів у Другій світовій війні, поклавши квіти до пам’ятників і могил загиблих воїнів на Військовому кладовищі.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять усіх жертв війни.

Багато учасників заходу мали на одязі квітку червоного маку – офіційний символ святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Живі переможці пам’ятають кожен день на фронті, кожного свого товариша і досі не вірять, що сьогодні українці знову боронять своє право на вільне життя.

Ми згадуємо подвиг наших захисників, вшановуємо світлу пам’ять тих, хто ціною власного життя захистив нас від нацистських окупантів, низько вклоняємося перед усіма, хто на собі відчув пекло війни.

З повагою, відділ зв’язків з громадськістю ХНУ

10.05.2019