Відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня відбулась церемонія покладання квітів та вінків до могил загиблих воїнів. Гранітні плити увіковічнили імена героїв 1939-1945 років, які не повернулися з поля бою, які до останнього свого подиху боролись проти нацистських окупантів. Керівництво, викладачі, співробітники та студенти Хмельницького національного університету вшанували подвиг полеглих воїнів у Другій світовій війні, поклавши квіти до пам’ятників і могил загиблих воїнів на Військовому кладовищі.

На превеликий жаль, час невблаганний і тих, хто героїчно і безстрашно боровся проти нацистських окупантів, хто пережив трагічні часи, здійснивши бойові подвиги, з кожним роком стає усе менше. Живі переможці пам’ятають кожен день на фронті, кожного свого товариша і досі не вірять, що сьогодні українці знову боронять своє право на вільне життя.

У скорботній хвилині мовчання учасники заходу вшанували пам’ять усіх жертв війни.

Ми згадуємо подвиг наших захисників, вшановуємо світлу пам’ять тих, хто ціною власного життя захистив нас від нацистських окупантів, низько вклоняємося перед усіма, хто на собі відчув пекло війни.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ