ВІДКРИВАЄМО ДВЕРІ – РЕКЛАМНА КАМПАНІЯ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

14 листопада 2015 р. представники Хмельницького національного університету стали учасниками першого фестивалю тренінгових технологій «Молодіжний портал», який було започатковано за сприяння голови Ради директорів ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Хмельницької області Трішкіної Ніни Іванівни та проведено на базі Хмельницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ.

Програма фестивалю включала в себе тренінги, майстер-класи, індивідуальні консультації професійних психологів, тренерів, консультантів, фахівців тощо.

Протягом цілого дня учні, студенти, магістранти, аспіранти, вчителі та викладачі, активна та амбітна молодь, що завітали на фестиваль, мали можливість вибору відповідних заходів до своїх уподобань та інтересів, які проходили паралельно у чотири площадки (етапи). Тому, виступаючи на урочистому відкритті фестивалю, першочерговим завданням тренерів було зацікавити цільову аудиторію, наголосивши на основних пріоритетах роботи у обраній групі.

Хмельницький національний університет на фестивалі представляла команда кафедри фінансів та банківської справи у складі заступника декана факультету заочно-дистанційного навчання, к.т.н., доцента кафедри Форкун І.В. та к.е.н., доцентів кафедри – Іжевського П.Г. та Приступи Л.А.

Команда кафедри фінансів та банківської справи провела майстер-клас за тематичним напрямком фестивалю «Портал професійного зростання» на тему «Вибір майбутньої спеціальності та її здобуття у Хмельницькому національному університеті», який викликав неабияку цікавість у студентів коледжу та гостей фестивалю. В рамках майстер-класу у формі презентації-бесіди було акцентовано увагу присутніх на новаціях у системі вищої освіти, нових можливостях у виборі майбутньої спеціальності та її здобуття у Хмельницькому національному університеті – найбільшому на Поділлі державному ВНЗ, найвищого – IV рівня акредитації, з високим рейтингом серед ВНЗ України («ТОП – 200» – 43 місце) у наданні якісної освіти, знаному за свої досягнення не лише в Україні, але й за кордоном, який дає можливість здобути ґрунтовні знання, що слугуватимуть базою для забезпечення подальшого професійного та кар’єрного зростання.

Слухачам наголошено на особливостях організації навчально-виховного процесу в нашому університеті, потужній матеріально-технічній базі, високому рівні впровадження інформаційних технологій в освітній процес (модульне середовище, інформаційна база, система дистанційної освіти), прозорості проведення оцінювання успішності студентів.

Слухачі семінару ознайомлені із особливостями сучасної вступної компанії до вищого навчального закладу, можливостями здобуття освіти на денній, заочній та дистанційній формах навчання за освітніми програмами бакалавра, спеціаліста, магістра, отримання подвійного диплому та здобуття другої вищої освіти. Крім цього, неабияку зацікавленість у аудиторії викликала інформація про сучасні технології та методики навчального процесу, що апробовані та активно використовуються у Хмельницькому національному університеті, організацію виховного процесу, творчого розвитку та дозвілля студентів.

З метою усвідомлення необхідності здобуття нових знань, умінь, навичок та володіння ними у сучасному суспільстві, зокрема у фінансовій сфері, було проведено інтерактивну лекцію з фінансової грамотності.

У підсумку, завдяки злагодженій роботі команди професійних інструкторів, лекторів та тренерів, молоді, відповідальні, амбітні та орієнтовані на успіх учасники заходу одержали прекрасну можливість мотивації себе до подальшого розвитку та вдосконалення та виявили бажання стати майбутніми студентами Хмельницького національного університету, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

Інформація кафедри фінансів та банківської справи