Відкритий обласний турнір з волейболу серед жіночих команд присвячений героям «НЕБЕСНОЇ СОТНІ»

Минулої п’ятниці та суботи Хмельницький національний університет приймав відкритий обласний турнір з волейболу серед ВНЗ 3-4 рівнів акредитації серед жіночих команд присвячений героям «Небесної сотні». На урочистому відкритті змагань хвилиною мовчання спортсмени, гості та уболівальники вшанували пам’ять загиблих героїв «Небесної сотні», які віддали своє життя за майбутній європейський розвиток нашої Батьківщини.

В турнірі взяли участь збірні команди:

• Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка;
• Подільського аграрно-технічного університету (м. Кам’янець – Подільський);
• Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;
• ДЮСШ (м. Деражня) ( команда яка регулярно приймає участь в чемпіонатах України серед дівчат різних вікових груп);
• ДЮСШ Летичівського району;
• Команда господарів турніру – команда Хмельницького національного Університету.

На урочистому відкритті змагань спортсменів привітали: ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор Скиба Микола Єгорович; заступник начальника відділення комітету з фізичного виховання та спорт МОН молодьспорту України Бойко Тетяна Василівна; голова обласної федерації волейболу Кисельов Валерій Дмитрович та представник оздоровчо-розважального центру «СВ Клуб» Біньковська Олена Сергіївна.

За підсумками двох днів змагань переможцем турніру стала збірна команда

Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка, яка в травні місяці братиме участь у фінальних змаганнях вищої студентської ліги України (тренер команди Дорош Валерій Устинович), друге місце посіла збірна команда ДЮСШ м.Деражня, яка після цього турніру у неділю виїхала до м. Луцька на чемпіонат України серед школярів 1999 року народження (тренер команди Слівінська Юзефа Станіславівна), третє місце здобула команда Хмельницького національного університету (тренер команди Антонець Василь Федорович).

Усі учасники турніру щиро дякують голові оздоровчо-розважального центру «СВ Клуб» Вікарчуку Віктору Євгеновичу, який надав фінансову допомогу в організації та проведенні турніру, спортивна громадськість міста Хмельницького знає, що Віктор Євгенович завжди сприяє проведенню в місті змагань різного ґатунку, а це і чемпіонат світу з гирьового спорту і щорічні змагання з більярдного спорту серед вищих навчальних закладів. В його оздоровчо-розважальному центрі сотні хмельничан різного віку покращують рівень свого фізичного розвитку.

Головний суддя змагань заслужений тренер України,
кандидат педагогічних наук В.Ф.Антонець