Відкриття 12 туристичного сезону студентської туристичної агенції «Подільські мандри»

24 квітня 2024 року в Хмельницькому національному університеті відбулося святкове відкриття 12 туристичного сезону студентської туристичної агенції «Подільські мандри».

Шанованими гостями на заході були директор туристичної агенції «Ніка-Тур-Вояж» Наталія Стрельбіцька; менеджер туристичної агенції «Поїхали разом» Олександра Цимбалюк, а також ректор ХНУ Сергій Матюх; декан факультету управління адміністрування та туризму Євгеній Рудніченко; декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк; завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Ігор Журба; голова Вільної профспілки працівників ХНУ та голова громадської організації «Подільський центр громадських ініціатив» Ірина Форкун; завідувач відділу навчально-виховної роботи Інна Горячок; шанувальники студентської туристичної агенції «Подільські мандри», зокрема, доцент кафедри права Ольга Когут, завідувач відділу збереження книжкових фондів бібліотеки Світлана Диха, завідувач методичним відділом бібліотеки Світлана Молчанова, бібліотекар Оксана Дідишина; інженер бібліотеки Олена Нечипорук, завідувач «Музею історії ХНУ» Ігор Вишквар, а також викладачі, здобувачі та випускники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.

Метою заходу було почути думки представників бізнесу, туристичних агенцій, а також викладачів, здобувачів вищої освіти, співробітників, як споживачів послуг туризму, наскільки актуальні та доречні запропоновані маршрути студентської туристичної агенції «Подільські мандри», історико-культурні та природні об’єкти.

Із привітальним словом до присутніх звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, який зауважив на важливості існування студентської туристичної агенції, як одного з брендів університету, де залучені усі учасники освітнього процесу. Закцентував на позитивному моменті – великій кількості нових маршрутів, до яких долучаються представники бізнесу, здобувачі ХНУ, інші заклади вищої освіти та наші партнери. Подякував Збройним Силам України за можливість навчати та навчатись.

Модератором заходу був завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Хмельницького національного університету, д-р екон. наук, проф. Ігор Журба.

Декан факультету управління адміністрування та туризму, д-р екон. наук, проф. Євгеній Рудніченко зауважив, що реалії часу диктують нам нові вимоги –занурення в практику та досвід. Звернув увагу присутніх на те, що лише в симбіозі викладачів-практиків, практиків бізнесу, адміністрації, здобувачів ми досягнем успіху.

У свою чергу голова Вільної профспілки працівників ХНУ Ірина Форкун привітала усіх присутніх із відкриттям 12 сезону. Зауважила, що в сучасних викликах і загрозах ми маємо шукати моменти психологічного розвантаження, культурного збагачення та спілкування. Закцентувала, що потрібно постійно розвивати Soft Skills та підніматись на вищий рівень. Побажала гарних подорожей, позитивних емоцій, здоров’я, миру та перемоги.

Директор туристичної агенції «Ніка-Тур-Вояж» Наталія Стрельбіцька зауважила, що незважаючи на російське повномасштабне вторгнення, місія туризму полягає не тільки розказати і показати пам’ятки культури, а люди мають перезавантажись, емоційно відпочити, бути в нормальному психологічному стані для того, щоб продовжувати жити і працювати. Привітала усіх присутніх з відкриттям 12 туристичного сезону.

Декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту Євген Павлюк розказав про два своїх погляди на маршрути агенції «Подільські мандри» та освітній процес, як декана і споживача. Зауважив на синергії бізнесу, університету й практики, ефективності використання сучасного симбіозу практико-орієнтованого- та студентсько-центрованого підходів. Зазначив, що для студентства та роботодавців це є взаємовигідним і корисним досвідом, не потрібно нікого перенавчати.

Під гімн Хмельницького національного університету Євгеній Рудніченко, Наталія Стрельбіцька, Ірина Форкун і студентки кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Юліана Баран і Катерина Майдан урочисто перерізали святкову стрічку старту.

На відкритті 12 туристичного сезону студентської туристичної агенції «Подільські мандри» було презентовано п’ять маршрутів:

1. «Незвідане Тернопілля» – студенти групи ТУР-22, спеціальність «Туризм і рекреація» Вероніка Сивак і Хрестинна Тищенко.
  2. «Стежками визнаних туристичних локацій Західного Поділля» – студенти групи ТУР-23, спеціальність «Туризм і рекреація» Юліана Баран і Наталія Ковальська.
  3. «Історія, культура, героїка: від Городка до Тернопілля» – студенти групи ТУР-23, спеціальність «Туризм і рекреація» Катерина Майдан і Віталій Котович.
  4. «Чарівний Львів і море джазу».
  5. «Усі духовні дороги ведуть до Зарваниці».

Представники туристичних компаній Олександра Цимбалюк та Наталія Стрельбіцька активно долучались до дискусії, коментували нові маршрути здобувачів, висловлювали пропозиції для їх покращення.

Випускниця кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Аліна Корнієнко розказала про свій дворічний досвід стажування у Туреччині, поділилась секретом успіху, побажала гарних подорожей та особистих перемог.

Задала тональність зустрічі студентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, артистка Центру культури та естетичного виховання студентів Каріна Главацька.

Вітаємо всіх шанувальників подорожей із відкриттям нового 12 сезону студентської туристичної агенції «Подільські мандри». Бажаємо незабутніх емоцій, гарних вражень, нових зустрічей і відкриттів під мирним небом.

Відділ зв’язків з громадськістю