Відкрита гостьова лекція на тему «Переваги та перспективи освіти за спеціальністю “Облік і оподаткування” у ІТ-сфері на прикладі діяльності ПП «АУДИТ-СОФТ»

22 березня 2023 року для здобувачів першого (бакалаврського) освітньо-професійного рівня вищої освіти за ОПП «Облік і оподаткування» відбулася відкрита гостьова лекція на тему «Переваги та перспективи освіти за спеціальністю Облік і оподаткування у ІТ-сфері на прикладі діяльності ПП «АУДИТ-СОФТ», яку було проведено із студентами групи ОА-22-1 в рамках дисципліни «Вступ до фаху» (викладач канд. екон. наук, доц. Лариса СКОРОБОГАТА) менеджером по роботі з персоналом ПП «АУДИТ-СОФТ» Регіною КОРОЛЮК, яка закінчила ХНУ у 2000 р. за спеціальністю «Облік і аудит».

Під час лекції пані Регіна КОРОЛЮК переконливо обґрунтувала універсальність освіти за обліковою спеціальністю, що дозволило успішно працювати їй у різних сферах адміністрування та управління, зокрема у бухгалтерії навчального закладу, у банку по роботі з кредитування фізичних та юридичних осіб, і нарешті, у ІТ-сфері на підприємстві, яке спеціалізується на поширенні та супроводі професійного бухгалтерського програмного забезпечення. На лекції цікаво обговорили зі здобувачами освіти основні питання та теми, які необхідно підготувати на співбесіду для прийому на роботу, а також як раціонально використати час та потенціал викладачів кафедри за роки навчання .

Пані Регіна КОРОЛЮК провела майстер-клас: як відбувається співбесіда з претендентами для прийому на роботу у ПП «АУДИТ-СОФТ» та подарувала студентам книгу Шона Кові «Сім звичок високоефективних підлітків», яку будуть читати по черзі та обговорювати на наступних зустрічах із роботодавцями.

Заняття завершилося цікавим інтерактивом, який дозволив швидко оцінити інтелектуальний рівень групи та навички здобувачів до командної роботи, що особливо важливо для майбутніх бухгалтерів, аудиторів та податківців.

Щиро дякуємо пані Регіні КОРОЛЮК та ПП «АУДИТ-СОФТ» за активну допомогу в підготовці фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування та сподіваємося на продовження співпраці».

Підготовлено кафедрою обліку, аудиту та оподаткування ім. М.П. Войнаренко