Відбулися збори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в осінньому семестрі 2022-2023 н.р.

18 жовтня 2022 року відбулисязбори для учасників студентських фокус-груп із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на тему «Академічна мобільність студентів». Загальна кількість учасників – 160 осіб з восьми факультетів, усіх спеціальностей та рівнів вищої освіти.

Збори організовані відділом забезпечення вищої освіти сумісно з фахівцями відділу міжнародних зв’язків. Під час зустрічі здобувачі вищої освіти ознайомилися з основними видами та формами академічної мобільності у вищій освіті, дізналися про кращі практики участі студентів нашого університету в програмах обмінів. Усі учасники зборів пройшли анкетування «Академічна мобільність здобувачів вищої освіти». Крім цього, кожен учасник зборів впродовж жовтня поточного року проведе опитування щодо академічної мобільності серед своїх одногрупників.

Для студентів першого курсу додатково була представлена «Дорожня карта «Доброчесність», за допомогою якої вони дізналися про етику академічних взаємовідносин, принципи академічної доброчесності та процедури контролю щодо їх дотримання в університеті.

Дякуємо усім учасникам зборів. Чекаємо наступної зустрічі з вами!