Відбулись збори трудового колективу ХНУ

27 лютого у актовій залі відбулися збори трудового колективу Хмельницького національного університету.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Про основні завдання з організації навчального процесу на другий семестр 2017-2018 начального року.

2. Про підсумки науково-дослідної роботи за 2017 рік.

3. Про перспективні напрямки розвитку університету.

4. Про підсумки рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників університету за 2016-2017 навчальний рік.

5. Про проект «Колективного договору на 2018 рік».

6. Про зміни та доповнення до Статутних документів університету.

7. Різне.

Члени президії:

• ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор, заслужений працівник народної освіти України, член-кореспондент НАПН України Скиба Микола Єгорович;

• перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Войнаренко Михайло Петрович;

• проректор з науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор Нижник Віктор Михайлович;

• проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат економічних наук, доцент Матюх Сергій Анатолійович;

• проректор з міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор Йохна Микола Антонович;

• проректор з адміністративно-господарської роботи і виробничого навчання Фомов Анатолій Дмитрович;

• голова комітету вільної профспілки працівників університету, кандидат економічних наук, доцент Карпенко Віталій Леонідович.

Після ухвалення порядку денного зборів та регламенту виступів розпочалось заслуховування основних питань.

Про основні завдання з організації навчального процесу на другий семестр 2017-2018 начального року доповів проректор з науково-педагогічної роботи Матюх Сергій Анатолійович.

Перший проректор Войнаренко Михайло Петрович виступив по другому питанню і ознайомив з підсумками науково-дослідної роботи за 2017 рік.

Про перспективні напрямки розвитку університету доповів ректор Хмельницького національного університету Скиба Микола Єгорович.

Заступник голови комісії рейтингового оцінювання, завідувач кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії, доктор технічних наук, професор Кіницький Ярослав Тимофійович оголосив підсумки рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університету у 2017 році. Грамотами за сумлінну працю було нагороджено кращі факультети, кафедри та викладачі:

– перше місце – факультет економіки і управління;

– друге місце – факультет програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем;

– третє місце – факультет технологій та дизайну.

По п’ятому питанню, прийняття «Колективного договору на 2018 рік», доповідав голова комітету вільної профспілки працівників університету, кандидат економічних наук, доцент Карпенко Віталій Леонідович.

Під час доповіді по шостому питанню порядку денного проректор з науково-педагогічної роботи Нижник Віктор Михайлович зачитав зміни та доповнення до Статутних документів університету.

Член секретаріату зборів декан гуманітарно-педагогічного факультету кандидат філологічних наук, доцент Станіславова Людмила Леонідівна ознайомила присутніх з проектом ухвали зборів, який було затверджено одноголосно.

Ректор Микола Єгорович Скиба оголосив про завершення зборів трудового колективу Хмельницького національного університету та подякував усім за плідну роботу.

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ