Відбулась зустріч студентів ХНУ з успішними випускниками університету

23 листопада у Хмельницькому національному університеті відбулась зустріч студентів з фінансовим директором ТДВ «Хмельницькзалізобетон» Сергієм Володимировичем Зерчаніновим та аудитором ПМП «Прогрес» Ольгою Михайлівною Тарасовою, які є успішними випускниками університету. На зустрічі були присутні студенти 1-4-го курсів спеціальності «Облік і оподаткування», а також викладачі ХНУ – перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи професор Михайло Петрович Войнаренко, завідувач кафедри обліку, аудиту та оподаткування доцент Лариса Вікторівна Скоробогата та старший викладач кафедри обліку, аудиту та оподаткування Оксана Валентинівна Тарашевська.

Михайло Петрович Войнаренко привітав присутніх, подякував гостям за приділений час та бажання поділитися отриманим професійним досвідом, наголосивши, що такі зустрічі можуть допомогти знайти роботу молодим фахівцям за потребами, які вимагає сучасний ринок праці.

Сергій Зерчанінов коротко розповів про свою трудову діяльність: має 16 років трудового стажу, з них 11 років в банківських установах, останніх 5 років – посада фінансового директора у ТДВ «Хмельницькзалізобетон». Ольга Тарасова – аудитор аутсорсингової компанії ПМП «Прогрес», має 22 роки бухгалтерського стажу, на сьогодні займається веденням бухгалтерського супроводу багатьох підприємств.

Гості розповіли студентам наскільки важливими є знання, отримані в університеті, однак постійно треба розширювати межі своїх знань, удосконалювати навички. Поділилися власним досвідом як зрозуміти, що правильно обрали спеціальність. У дружній атмосфері студенти поспілкувалися з гостями, мали змогу задати питання та отримати на них відповіді. Зокрема їх цікавило, яку краще обрати роботу для отримання першого досвіду, що потрібно вивчати, щоб стати бізнес-аналітиком та який аспект є ключовим для управлінського рішення з точки зору керівництва підприємства.

Результатом такої зустрічі стало обговорення можливості створення Клубу бухгалтерів та аудиторів при ХНУ за участю практикуючих фахівців з бухгалтерського досвіду та студентів для отримання додаткового досвіду.