Вечір настільних ігор для студентів ХНУ

12 березня у гуртожитку №5 Хмельницького національного університету відбувся  захоплюючий вечір настільних ігор для усіх охочих здобувачів освіти нашого закладу, насичений неймовірною атмосферою та захоплюючими моментами! Ініціаторами та організаторами цього заходу стало студентське самоврядування університету та гуртожитку №5 за  підтримки та експертної допомоги від організаторів таких вечорів у місті Хмельницькому — команди «Dungeons and Board Games» у складі: Костюченка Артема, Доброжинського Андрія, Велнянка Едуарда.

Вечір настільних ігор – це унікальний вечір в форматі гри, де учасники не тільки можуть пограти в настільні ігри, а й поспілкуватися один з одним, приємно провести час і просто відпочити після навчання. Можна підібрати для себе комфортний жанр і рівень складності. Детективні, інтуїтивні, на швидкість реакції, в міру рухливі – знайдеться на будь-який смак!

Попередньо зареєструвавшись, на вечір завітали більше 30 студентів-мешканців гуртожитку №5, які із задоволенням заглибилися у світ настільних пригод! Атмосфера була просто неймовірна, а емоції — безцінні! Дякуємо всім учасникам за активну участь та веселі моменти! Нехай цей вечір залишиться в пам’яті яскравим фрагментом студентського життя!

Вечори настільних ігор продовжуватимуться й надалі. За анонсами найближчих ігор слідкуйте на сторінці студради ХНУ в інстаграмі https://www.instagram.com/studradakhnu?igsh=MWx5d28yNDNyaWxvYg==

Студентська рада
Відділ навчально-виховної роботи