Вебінар «Академічне письмо як компетентність успішного навчання»

21 березня у межах Тижня академічної доброчесності науковою бібліотекою ХНУ проведено вебінар «Академічне письмо як компетентність успішного навчання».

Студенти ознайомилися з основними структурними елементами академічного письма, отримали корисні поради щодо правил оформлення посилань і списку використаних джерел, дізналися про можливості бібліографічних менеджерів і генераторів посилань.

Значну увагу було приділено важливості дотримання в академічному письмі принципів академічної доброчесності.

Під час вебінару студенти отримали не лише теоретичні знання, але й практичні вміння для розвитку навичок академічного письма та підвищення інформаційної грамотності.

Провела вебінар – завідувачка інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки Хмельницького національного університету Оксана Бичко.

Наукова бібліотека
Хмельницького національного університету