V ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ „Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору”

14-15 квітня 2016 року на базі кафедри практичної психології та педагогіки відбулася V Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору», у якій взяли участь студенти з Івано-Франківська, Умані, Києва, Бердянська, Дніпропетровська, Хмельницького.

З привітальними словами до учасників конференції звернулися ректор Хмельницького національного університету, доктор технічних наук, професор Скиба М.Є., декан гуманітарно-педагогічного факультету, кандидат філологічних наук, доцент Станіславова Л.Л., завідувач кафедри практичної психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор Потапчук Є.М.

Під час конференції студентами-доповідачами розглядалися проблеми, пов’язані з особливостями психоемоційного розвитку особистості в процесі навчання та при окремих станах; змістом, формами і методами підготовки фахівців; адаптацією, дезадаптацією та психокорекцією в процесі самореалізації в майбутній професійній діяльності.

Учасники конференції під час своїх виступів продемонстрували високі теоретичні та практичні психолого-педагогічні знання, що стало свідченням таких якостей, як творчість, динамічність, захопленість, ініціативність, інноваційність та відданість професії.

Під час конференції силами студентів старших курсів був проведений арт-терапевтичний майстер-клас «Лялька-мотанка – сакральна берегиня українського народу», який відвідало біля 20 студентів. Учасники конференції вчилися створювати сакральні ляльки-мотанки.

Психологічне здоров’я є найвищою ознакою гармонійної особистості, а вона формується завдяки психолого-педагогічними здобуткам, у гуманному середовищі, осередком якого і є кафедра практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету.

Р.П. Попелюшко,
доцент кафедри практичної психології та педагогіки