В центрі уваги – земельні питання

Із вірою у нашу перемогу, ми продовжуємо плідно навчати і навчатися заради відбудови нашої держави! Розуміючи важливість зв’язку теорії з практикою, знову спілкуємося зі знаними фахівцями з різних сфер юридичної діяльності. Сьогодні, 3 травня 20022 року, зі студентами напрямку «ПРАВО» своїми професійними знаннями ділився директор ТОВ «Бюро судових будземекспертиз» Михайленко Павло Анатолійович, практичний стаж діяльності якого в сфері землеустрою складає 15 років.

В ході онлайн-зустрічі студенти дізналися про нормативні і технічні складові землевпорядної роботи. Зокрема, багато уваги було приділено питанню документації із землеустрою, – проектам землеустрою і технічній документації.

Наш гість розповів про специфіку діяльності інженера-землевпорядника, особливості роботи з земельним кадастром та реєстрами. Павло Анатолійович надав практичні рекомендації по гарантуванню земельних прав в процесі розробки документації із землеустрою, поділився практичними порадами, як уникнути проблемних моментів під час цього процесу, а також розповів про спори, що виникають між його суб’єктами і можливостями їх вирішення.

В ході розмови піднімалися такі актуальні питання, як діджиталізація землевпорядної роботи, виклики для земельної сфери, які вніс воєнний стан, потенціал інституту медіації для вирішення земельних спорів, роль і значення для земельного ладу відкриття ринку земель та багато інших.

Надзвичайно корисною була отримана інформація про те, як вірно обрати суб’єкта підприємницької діяльності, якому можна доручити відповідальне завдання виготовлення технічної документації. Сподіваємося, що отримана інформація і практичні рекомендації стануть в нагоді студентам і всім присутнім в подальшій професійній діяльності.