Успішний виступ жіночої збірної команди університету з футболу на обласній Універсіаді

На спортивній базі Хмельницького національного університету 3-4 травня п.р. пройшов перший вид змагань за програмою обласної Універсіади 2018 року. Вперше за останні роки змагались команди вищих закладів освіти з жіночого футболу.

Приймали участь п’ять команд з різних навчальних закладів Хмельницької області, а саме: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Кам’янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка, Хмельницький національний університет, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут, Хмельницький університет управління та права.

Команда Хмельницького національного університету на попередньому етапі здолала команду Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії і вийшла у фінал, де поступилася команді Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка і посіла друге місце на цих змаганнях.

Вітаємо наших дівчат у складі:

– Долинська Галина, гр.

– Яременко Вікторія, гр. МВІ-16-1;

– Євстаф’єва Маріна, гр. ФПРм-17-1;

– Решовська Христина, гр. МЕВ-15-1;

– Мазур Вікторія, гр. СР-16-1;

– Яцюк Богдана, гр. ХІМ-15-1;

– Галкіна Марина, гр. ШВ-16-1;

– Курій Тетяна, гр. ВВ-17-1;

– Федоренко Олена, гр. ХТІ-16-1;

– Єфремова Влада, гр. ПОЛ-17-1;

– Найчук Даяна, гр. ШВ-16-1;

– Сухомлинова Ірина, гр. ЕКОЛ-15-1;

– Похила Вікторія, гр. ТЛП-15-2;

– Овсянікова Сніжана, гр. ШВ-16-1;

– Гук Вероніка, гр. МВІ-16-1.

Старший викладач кафедри теорії і методики
фізичного виховання і спорту
Мозолюк О.В.