Успіхи у реалізації наукового потенціалу студентів-фінансистів

1-2 квітня студентка магістратури спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Гензера Ольга Олександрівна представляла Хмельницький національний університет на заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Фінанси і кредит” у 2018/2019 навчальному році, що проводився на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

На Конкурс надійшло 113 наукових робіт з провідних закладів вищої освіти. За результатами рецензування та оцінювання до другого туру конкурсу галузева комісія відібрала 38 робіт.

Представляючи свої наукові розробки студенти, отримали унікальну можливість висловити оригінальні ідеї, нестандартні підходи та власне бачення вирішення актуальних проблем у сфері фінансів, оподаткування, кредитної політики.

За результатами підсумкового оцінювання галузевою конкурсною комісією подана робота Гензери Ольги Олександрівни на тему: “Формування та оцінка фінансового потенціалу підприємства”, виконана під керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хрущ Ніли Анатоліївни, визначена переможцем та її автор нагороджена дипломом ІІ ступеня.

За високий науково-педагогічний професіоналізм у підготовці переможця, керівник роботи Хрущ Ніла Анатоліївна нагороджена грамотою оргкомітету конкурсу.

Напередодні 13–14 березня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася Всеукраїнська наукова студентська конференція «Фінансова система як складова економічного розвитку», яку провела кафедра фінансів КНТЕУ.

Робота конференції здійснювалась у п’ятьох секціях:

– «Фінансова складова розвитку економіки»,

– «Бюджетна система як інструмент економічного розвитку»,

– «Облік і звітність у державному секторі економіки»,

– «Розвиток фінансового ринку»,

– «Фінанси в економічній системі держави».

На секційних засіданнях було розглянуто актуальні питання: фінансової системи як складової економічного розвитку; бюджетної політики суспільного розвитку; формування державного бюджету; формування місцевих бюджетів та удосконалення міжбюджетних відносин; середньострокового бюджетного планування; розвитку податкової системи; управління державним боргом; розвитку страхових послуг; обліку і звітності в державному секторі економіки; розвитку фінансового ринку.

Усього в конференції прийняли участь 113 учасників. Активну участь у роботі конференції та представленні результатів досліджень прийняли студенти Київського національного торговельно-економічного університету, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Тернопільського національного економічного університету, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Хмельницького національного університету.

Роботи представлені доповідачами мали достатньо високий науковий рівень і активно обговорювалися учасниками конференції. За результатами роботи конференції студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” за наукові досягнення отримали: Диплом ІІ ступеня – Лепетун Іванна Олександрівна (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Форкун Ірина Валеріївна); Диплом ІІІ ступеня – Дячук Дмитро Ігорович (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Форкун Ірина Валеріївна).

Пишаємось нашими талановитими студентами, вітаємо їх із перемогами та здобутками!!! Бажаємо подальших успіхів та продуктивної роботи!!!

З повагою кафедри фінансів, банківської справи та страхування